profil

 

bursier ursus

Programul de burse se adreseaza studentiilor Universitatii Babes-Bolyai, în anul II nivel licenta (valabil pentru specializarile care necesita 3 ani de studiu), anul III nivel licenta (valabil pentru specializarile care necesita 4 ani de studiu) si anul I nivel master (pentru masteratele care se desfasoara pe parcursul a doi ani), cu rezultate academice deosebite si o activitate intensa în beneficiul comunitatii.

Media generală minim 8 pe ultimul semestru încheiat

Recomandat(a) de un profesor universitar

Implicat(a) în activităţi în beneficiul comunităţii



voluntar

"Află ce înseamnă voluntariatul pentru candidaţii la bursa URSUS - Studenţi pentru comunitate"



AU MAI RAMAS
0
ZILE

SUNT
61
INSCRISI

Studenţi înscrişi

Profilurile studenţilor înscrişi pentru Bursa URSUS – Studenţi pentru comunitate.

Nr. crt Nume și prenume Facultate, Specializare, an de studiu
1.         Martelli Maria Mirela Sociologie și Asistență Socială, Cercetare sociologică, master I
2.         Chiroi Paul-Adrian  Biologie și Geologie, Biochimie, II
3.         Nicula Delia Roxana FSEGA, Administrarea afacerilor lb. germană, II
4.         Cira Oara Liliana FSEGA, CIG, II
5.         Muntean Petronela FSPAC, PR, master I
6.         Oșlobanu Constantin  Geografie, Cartografie, II
7.         Ionei Cătălina Psihologie, Psihologie, II
8.         Muica Rada Maria Psihologie, CIPDU, master I
9.         Ștefanache Ștefania Psihologie, Psihologie, II
10.     Costea Raluca Gabriela FSPAC, Comunicare mediatică, master I
11.     Pantazi Cristina Berenice FSEGA, CIG, II
12.     Bîrta Ana Maria Biologie și Geologie, Biotehnologii industriale, III
13.     Josu Valentina Studii Europene, Management , II
14.     Mănarcă Irina Psihologie, Psihologie, II
15.     Pop Mădălina Liliana Psihologie, Psihologie judiciară, master I
16.     Marchiș Denisa Maria Psihologie, Psihologie judiciară, master I
17.     Cioată Cristina Amalia FSEGA, Informatică economică, II
18.     Timiș Claudia FSEGA, AATCS, master I
19.     Cucuieți Teodor-Adrian Chimie și Inginerie chimică, Chimie, II
20.     Pîrloc Gabriela Mădălina FSPAC, Jurnalism, II
21.     Ionescu Rareș Florin FSPAC, Publicitate, II
22.     Bacalu-Dămoc Valentina Psihologie, CIPDU, master I
23.     Gondor Carla Andreea Psihologie, Psihologie, master I
24.     Ilie Oana Valentina Studii Europene, RISE, lb. română, II
25.     Hrapșa Naomi Psihologie, Psihologie, II
26.     Bodea Katerina-Adriana Psihologie, Psihologie, II
27.     Szabo Ida-Maria Litere, Chineză-Japoneză, II
28.     Cristea Cristina Ioana FSPAC, Publicitate, II
29.     Dumuța Iulia-Florina Business, AAE, II
30.     Cîmpan Andreea Psihologie, RUSO, master I
31.     Zbranca Ionuț-Leonte Istorie și Filosofie, Studii de securitate, II
32.     Mălina Andra Teodora Matematică și Informatică, Matematică și Informatică, II
33.     Bogdan Cosmin FSEGA, Management, II
34.     Dunca Diana Maria Andreea FSPAC, Publicitate, II
35.     Marcu Sonia FSEGA, AAG, II
36.     Echim Simion-Florin Psihologie, CIPDU, master I
37.     Levinschi Iuliana-Maria Business, AA, II
38.     Botu Georgiana-Cătălina Psihologie, Psihopedagogie specială, II
39.     Gherguț Gabriela Psihologie, Psihologie, II
40.     Buriană Geani-Cornel Studii Europene, RISO, lb. Română, II
41.     Ieremiaș Maria Psihologie, PIPP, II
42.     Crișan Dumitrița Aura Chimie și Inginerie chimică, IIPCB, III
43.     Mărie-Hoffenpradli Anna FSPAC, Comunicare și relații publice, II
44.     Maloș Sonia Cristiana FSPAC, Comunicare, Relații publice și Publicitate germană, II
45.     Surdu Rareș-Tudor Matematică și Informatică, Baze de date, master I
46.     Nona Virgilia Cezara Maria  FSPAC, Comunicare și relații publice, II
47.     Drăgan Iuliana-Mădălina Fizică, Biofizică și fizică medicală, master I
48.     Cucu Ștefania FSPAC, Publicitate, II
49.     Mureșan Raluca Psihologie, PIPP, II
50.     Bogdan Raluca FSEGA, Management, II
51.     Ștraub Ioana Patricia Psihologie, Psihologie, II
52.     Siboiu Teodora-Ana FSPAC, Jurnalism, II
53.     Curoșu Doru FSEGA, Management HR, master I
54.     Dunca Ioana-Maria Psihologie, CIPDU, master I
55.     Sasu Diana-Florentina Istorie și Filosofie, RISE, II
56.     Popescu Miroslav-Petru Istorie și Filosofie, RISE, II
57.     Cacina Andrei Constantin FSEGA, CIG, II
58.     Clima Cristina FSPAC, Publicitate, master I
59.     Popescu Maria-Alexandra Psihologie, CIPDU, master I
60.     Dumitraș Alexandra FSPAC, Comunicare și PR, II
61.     Radu Gheorghe  Istorie și Filosofie, Studii de securitate, II